HEDVIG MALMSTRÖM. AKVARELL, FRÅN VENEDIG.

4478587. HEDVIG MALMSTRÖM. AKVARELL, FRÅN VENEDIG.

signerad och daterad 85,
22 x 16 cm,
totalt 44 x 34 cm.

något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

signerad och daterad 85,
22 x 16 cm,
totalt 44 x 34 cm.

något gulnad.

Antal besök: 174