KONSOLLER, HYLLPLAN samt SKÅP, stringmodell.

4478541. KONSOLLER, HYLLPLAN samt SKÅP, stringmodell.

5 konsoller höjd 98 cm
3 konsoller höjd 50 cm
2 trådhyllplan bredd 76 cm
1 trådhllplan bredd 36 cm
2 hyllplan 78x30 cm
2 hyllplan 78x20 cm
2 hyllplan 58x20 cm
2 hyllpan 39x20 cm
barskåp 78x34x42 cm
skrin ca 30x40x9 cm.

Bruksslitage, repor, fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 konsoller höjd 98 cm
3 konsoller höjd 50 cm
2 trådhyllplan bredd 76 cm
1 trådhllplan bredd 36 cm
2 hyllplan 78x30 cm
2 hyllplan 78x20 cm
2 hyllplan 58x20 cm
2 hyllpan 39x20 cm
barskåp 78x34x42 cm
skrin ca 30x40x9 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 571