CARL LARSSON. Efter. Etsningar, 6 st (mapp), osign, numrerade H.C, Hjert&Hjert tryckta 1983.

44785. CARL LARSSON. Efter. Etsningar, 6 st (mapp), osign, numrerade H.C, Hjert&Hjert tryckta 1983.

Komplett portfölj med 6 etsningar tryckta från Carl Larssons originalplåtar 1983 i en upplaga om 360, detta exemplar H. C
Bladmått ca 53 x 39,5 cm.

Gulnade.

Carl Larsson (1853–1919)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått ca 53 x 39,5 cm.

Gulnade.

Carl Larsson (1853–1919)

Antal besök: 2 279