Modulärt hyllsystem/1970-talets vägghylla.

4478489. Modulärt hyllsystem/1970-talets vägghylla.

Modulärt hyllsystem/vägghylla, trä
Hyllsystem bestående av:
9 brädor - 71 x 20 cm,
2 stegar - 160 x 20 cm,
1 stege - 68 x 20 cm,
Hyllhållare.

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, partiella repor, stötar och gnidning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hyllsystem bestående av:
9 brädor - 71 x 20 cm,
2 stegar - 160 x 20 cm,
1 stege - 68 x 20 cm,
Hyllhållare.

Antal besök: 268