RÄKNEMASKINER, 2 stycken, metall, Odhner/Multto, 1900-tal.

4478416. RÄKNEMASKINER, 2 stycken, metall, Odhner/Multto, 1900-tal.

Ca 32 x 14 x 11 och 32 x 17 x 12 cm
Den ena med huv.

Bruksskick, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Den ena med huv.

Antal besök: 162