Tre fåtöljer från 1990-talet.

Tre fåtöljer från 1990-talet.
4478332. Tre fåtöljer från 1990-talet.

Tre fåtöljer från 1990-talet, tillverkade av metall och tyg,
Mått på varje ca.: h. 70 cm, sitshöjd 36 cm, W. 84 cm, djup 70 cm.

Åldersanpassat skick, repor och gnidning, fläckad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 251