SOFFBORD, glasskivor/metallstomme.

4478232. SOFFBORD, glasskivor/metallstomme.

Höjd ca 40 cm
Diameter ca 91 cm.

repor, nött, använt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 40 cm
Diameter ca 91 cm.

repor, nött, använt slitage.

Antal besök: 219