BYST, gips, Hermes, 1900-tal.

BYST, gips, Hermes, 1900-tal.
4477927. BYST, gips, Hermes, 1900-tal.

54x40 cm

Inköpt på Stockholms Auktionsverk 1994.

Hårsprickor, nagg och foten med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

54x40 cm

Antal besök: 1 188