BÄGARE, silver, signerad IFH, 1777.

4477912. BÄGARE, silver, signerad IFH, 1777.

Vikt 97 gram.
Höjd 11 cm.

Åldersslitage, fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 97 gram.
Höjd 11 cm.

Antal besök: 427