PIEDESTALER, ett par, gustaviansk stil, sekelskiftet 1800/1900-tal.

44776. PIEDESTALER, ett par, gustaviansk stil, sekelskiftet 1800/1900-tal.

Bronserade. I form av kolonetter med dekor av festonger. Höjd 115 cm.

Sprickor samt bruksslitage. Mindre lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 584