BRICKA, "Gröna Anna", tillverkad för Rörstrand AB, Lidköping.

4477595. BRICKA, "Gröna Anna", tillverkad för Rörstrand AB, Lidköping.

Plåt.
50,5x35,5 cm.

brukslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåt.
50,5x35,5 cm.

brukslitage, repor, märken.

Antal besök: 398