DOCKMÖBLER, trä, delvis bemålade, 1900-tal.

4477532. DOCKMÖBLER, trä, delvis bemålade, 1900-tal.

SOFFA, bord och två stolar, furu, soffans höjd ca 13,5 cm, längd ca 24 cm.
Möblemang, bemålade, skåpets höjd ca 12 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 354