NATTDUKSBORD samt pelarbord.

NATTDUKSBORD samt pelarbord.
4477477. NATTDUKSBORD samt pelarbord.

Nattduksbord
Höjd ca 60 cm
Diameter ca 40 cm
Pelarbord
Höjd ca 57 cm
Diameter ca 50 cm.

repor, nött, använt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nattduksbord
Höjd ca 60 cm
Diameter ca 40 cm
Pelarbord
Höjd ca 57 cm
Diameter ca 50 cm.

repor, nött, använt slitage.

Antal besök: 165