PARTI PORSLIN, 12 delar, Kina och Japan, 1900-tal.

447746. PARTI PORSLIN, 12 delar, Kina och Japan, 1900-tal.

Bojaner, lockurnor, skålar mm... Höjd ca 2,5 - 12 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg.

Antal besök: 593