SKULPTURER, keramik/lera, Gitte Möller.

4477035. SKULPTURER, keramik/lera, Gitte Möller.

Stort parti med delar/skulpturer. Högsta tornets höjd ca 40 cm.

Slitage, skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, lagningar.

Antal besök: 169