DALAHÄST, höjd 52, Filip S, Dalahemslöjd.

4477030. DALAHÄST, höjd 52, Filip S, Dalahemslöjd.

Längd 50, höjd 53 cm.
Etikettmärkt.

Bruksskick,
Färgskav, skav på örat, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 50, höjd 53 cm.
Etikettmärkt.

Bruksskick,

Antal besök: 470