YNGVE BLIXT. Vas, stengods, signerad, Höganäs.

4477028. YNGVE BLIXT. Vas, stengods, signerad, Höganäs.

Höjd 17 cm.

Bra bruksskick.

Yngve Blixt (1920–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm.

Bra bruksskick.

Yngve Blixt (1920–1981)

Antal besök: 318