Brosch, Silver & Pärlemo, 1900-tal.

4477026. Brosch, Silver & Pärlemo, 1900-tal.

Stämplad 835 samt svensk importstämpel.

Längd: 4,2 cm
Totalvikt: Ca 7,2 gram.

Mindre repor, inga övriga anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd: 4,2 cm
Totalvikt: Ca 7,2 gram.

Antal besök: 255