SKÄKTKNIVAR, 2 st, allmoge, 1800-tal.

4476961. SKÄKTKNIVAR, 2 st, allmoge, 1800-tal.

Längd 56 cm & 61 cm.

Slitage. 1 st masktungen, bitr ur, del av handtag saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 56 cm & 61 cm.

Antal besök: 164