SALONGSBORD, sengustaviansk stil, 1900-tal.

447669. SALONGSBORD, sengustaviansk stil, 1900-tal.

Mahogny. Mässingslist samt glasskiva. Låda i sargen. Diameter 48 cm. H 69.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 653