RING, 14 k guld, ovalslipad syntetisk spinel, ostämplad.

4476589. RING, 14 k guld, ovalslipad syntetisk spinel, ostämplad.

Storlek ca 18,25/58, vikt ca 2 gram.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 327