EJNAR KOHLMANN. Kustlandskap. Olja på duk, signerad Ejnar Kohlmann.

4476504. EJNAR KOHLMANN. Kustlandskap. Olja på duk, signerad Ejnar Kohlmann.

Dukmått ca. 50x61 cm.
Träram, ca. 67x79 cm.

Ejnar Kohlmann (1888–1968)

Gör en kostnadsfri värdering!

Dukmått ca. 50x61 cm.
Träram, ca. 67x79 cm.

Ejnar Kohlmann (1888–1968)

Antal besök: 196