STELLAN MÖRNER. LITOGRAFI, TEATERSCEN.

4475952. STELLAN MÖRNER. LITOGRAFI, TEATERSCEN.

signerad och numrerad 7/125,
20 x 28 cm,
40 x 46 cm.

något gulnad.

Stellan Mörner (1896–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

signerad och numrerad 7/125,
20 x 28 cm,
40 x 46 cm.

något gulnad.

Stellan Mörner (1896–1979)

Antal besök: 209