PALL, 1900-talets andra hälft.

4475865. PALL, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 49 cm
Bredd ca 60 cm
Djup ca 34 cm
Sitthöjd ca 42 cm.

använt slitage, senare renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 49 cm
Bredd ca 60 cm
Djup ca 34 cm
Sitthöjd ca 42 cm.

Antal besök: 142