ELGITARR, Burswood.

ELGITARR, Burswood.
4475858. ELGITARR, Burswood.

Längd 100 cm
Bredd 34 cm.

Bruksslitage. Repor. Sträng saknas. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!
4475858. ELGITARR, Burswood.

Längd 100 cm
Bredd 34 cm.

Antal besök: 220