4475719. MITTEN AV ÅRHUNDRADET ERCOL WINDSOR ALM SKÄNK.
Med tre centrala lådor har topplådan en grön filtfodrad besticklåda med 5 sektioner, flankerad av 2 skåp, ett på varje sida och båda innehåller en enda hylla. På herdehjul, Modell nr 455, 68 x 155.5 x 45cm totalt.
Allmänt slitage totalt, 2 spån under nedre lådlådan, allmänna repor överallt. Övergripande, bra skick.