MATTA, orientalisk, figural, antik.

4475674. MATTA, orientalisk, figural, antik.

Ca 162x112 cm.

Hårt slitage, skador, lagningar. Fläckar/smuts. Blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 162x112 cm.

Antal besök: 427