ARMBANDSUR, Casio samt Citizen, stål.

4475658. ARMBANDSUR, Casio samt Citizen, stål.

Casio Alarm Chronograph quartz
Citizen CQ quartz.

Bruksslitage med repor samt ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Citizen CQ quartz.

Antal besök: 195