PUNCHKOPPAR, 12 st, nysilver.

PUNCHKOPPAR, 12 st, nysilver.
4475655. PUNCHKOPPAR, 12 st, nysilver.

Höjd ca 5 cm, 6 cm i diameter.

Bruksskick, repor fläckar och slag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 180