SKEPPSMODELL, 1900-tal.

SKEPPSMODELL, 1900-tal.
4475509. SKEPPSMODELL, 1900-tal.

Längd ca 69 cm,. Höjd ca 58cm.

Bruksslitage, ej genomgången, skador kan finnas, delar kan saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 215