LARS NORMAN. Akryl på pannå.

LARS NORMAN. Akryl på pannå.
4475507. LARS NORMAN. Akryl på pannå.

Signerad: Lars Norman.

Mått på pannå: Ca 23,5 x 48 cm.
Mått på ram: 33,5 x 58,5 cm.

Åldersbaserat slitage. Skador på ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad: Lars Norman.

Mått på ram: 33,5 x 58,5 cm.

Antal besök: 306