TRIPTYKER, 3 st, Ryssland, 1800-tal.

4475372. TRIPTYKER, 3 st, Ryssland, 1800-tal.

Reseikoner från rysk-ortodoxa kyrkan.
Största ikonens mått utfälld: 16 x 18 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 350