EN SAMLING SILVERSPEGLAR OCH BORSTAR FÖR TOALETTBORD.
4475359. EN SAMLING SILVERSPEGLAR OCH BORSTAR FÖR TOALETTBORD.
En matchande uppsättning med två toalettborstar och en spegel, alla med graverad bandbunden rulldekoration. Stämplad för Birmingham 1952, W.G. Sothers Ltd. En liknande spegel med slät rygg och en pensel med stiliserade initialer. 5 stycken.
Lätta bucklor på platser och lite gnidning och tecken på användning.