SERVERINGSVAGN, 1900-tal.

SERVERINGSVAGN, 1900-tal.
4475330. SERVERINGSVAGN, 1900-tal.

Längd ca 79 cm.
Höjd ca 63 cm.

Skador på hjul. Mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 79 cm.
Höjd ca 63 cm.

Antal besök: 437