MORTLAR med stötar, 4 st. Mässing, 1900-tal.

4475212. MORTLAR med stötar, 4 st. Mässing, 1900-tal.

Fyra stycken mortlar i mässing med stötar.
Mått mortlar: höjd 6- 10.5 cm, diameter 6-10cm. Längd stötar ca 9 -16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 182