SKÅL PÅ FOT, konstglas, Bertil Vallien, Artist Collection, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

447519. SKÅL PÅ FOT, konstglas, Bertil Vallien, Artist Collection, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

Signerad Kosta Boda ArtColl B. Vallien 59606.
Höjd ca 8 cm.

Bruksslitage, minutiösa nagg på fotring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 8 cm.

Antal besök: 1 571