EFTERRÄTTSSKEDAR, 10 st, silver, 1990-2000-tal.

4475133. EFTERRÄTTSSKEDAR, 10 st, silver, 1990-2000-tal.

Längd ca 16 cm.
Totalvikt ca 390 g.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 16 cm.
Totalvikt ca 390 g.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 187