SKULPTUR, glas, Johansfors.

SKULPTUR, glas, Johansfors.
447510. SKULPTUR, glas, Johansfors.

Höjd 32 cm.

Litet nagg och repor på framsidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 391