SKRIVSTÄLL, JUGEND.

SKRIVSTÄLL, JUGEND.
4475108. SKRIVSTÄLL, JUGEND.

Troligen förgylld mässing.
Storlek: 17x17,5x6cm.

Bruks-och ytslitage, ärgning, hals med skada och lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!
4475108. SKRIVSTÄLL, JUGEND.

Troligen förgylld mässing.
Storlek: 17x17,5x6cm.

Antal besök: 179