KAMEROR med OBJEKTIV, 4 st, 1900-tal.

44751. KAMEROR med OBJEKTIV, 4 st, 1900-tal.

Canon AE-1.
Zenit-E.
Praktica L2.
Praktica MTL5.

Bruksslitage, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Canon AE-1.
Zenit-E.
Praktica L2.
Praktica MTL5.

Antal besök: 1 012