BYRÅ, sengustaviansk, 1800-tal.

447508. BYRÅ, sengustaviansk, 1800-tal.

Lövträ. Dekor med tandsnitt. Längd ca. 110, bredd 50, höjd 84 cm.

Slitage, repor, slagmärken, sprickor, avslag. Maskstungen baksida. Fläckar. Renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 937