4475023. DANEWAY BEIGE LÄDERFÅTÖLJ OCH PALL.
En fåtölj och pall i läder från Daneway Beige, båda med åttkantiga baser, färg '80 Beige', 98cm x 82cm x 87cm totalt.
Generellt bra skick, med mindre slitage på fotpallsläder till en lokaliserad position. Annars i gott skick, träbaser bär inga repor.