KARMSTOL/DANTESTOL, 1800/1900-tal.

4474795. KARMSTOL/DANTESTOL, 1800/1900-tal.

Rygghöjd 103 cm
Sitthöjd 46 cm.

Slitage, sprickor, tyg ställvist nött, lösa delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 103 cm
Sitthöjd 46 cm.

Antal besök: 231