SÄNGBORD, 1900-talets första hälft.

447479. SÄNGBORD, 1900-talets första hälft.

Betsat lövträ. Skiva av marmor. En låda samt en dörr med bakomliggande Förvaring. Längd 42. Bredd 37. Höjd 72 cm.

Slitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Fläckar.

Antal besök: 820