VENTILATOR, svartmålat järn, 1800-tal.

4474693. VENTILATOR, svartmålat järn, 1800-tal.

Invändigt spår efter rödmålning, nitad sammanfogning, reglerbart spjäll
Höjd ca 33 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 33 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Antal besök: 169