TOR HÖRLIN. LITOGRAFI, CIRKUSAKROBATER.

4474594. TOR HÖRLIN. LITOGRAFI, CIRKUSAKROBATER.

Numrerad 215/260.
Signerad "Tor Hörlin -50".
Bladmått: 54x68cm.
Rammått: 58,5x72,5cm.

Ramslitage. Glas sönder. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Numrerad 215/260.
Signerad "Tor Hörlin -50".
Bladmått: 54x68cm.
Rammått: 58,5x72,5cm.

Antal besök: 212