PETER DAHL. Litografi. Figurscen. Signerad.

4474588. PETER DAHL. Litografi. Figurscen. Signerad.

Dagmått 42x29, yttermått 56x42 cm.
Träram med glas.

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Träram med glas.

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 204