GOLVUR, vitmålat trä, 1900-tal.

4474484. GOLVUR, vitmålat trä, 1900-tal.

Höjd ca 196 cm.
Bredd ca 63 cm.
Djup ca 22 cm.
med pendel och lod.

Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 196 cm.
Bredd ca 63 cm.
Djup ca 22 cm.
med pendel och lod.

Bruksslitage.

Antal besök: 282