SIDEBOARD, bonad björk.

SIDEBOARD, bonad björk.
4474482. SIDEBOARD, bonad björk.

1920-30-tal,
l 60 cm,
b 50 cm,
h 56 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1920-30-tal,
l 60 cm,
b 50 cm,
h 56 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 231