PELARBORD, 1900-tal.

PELARBORD, 1900-tal.
4474424. PELARBORD, 1900-tal.

Diameter 42, höjd 77 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4474424. PELARBORD, 1900-tal.

Diameter 42, höjd 77 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 203